اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فرصت شغلی ایده‌آل خود را بین هزاران آگهی استخدام جستجو کنید

✅شرایط شما تایید شد شرکت فعالان تجارت الکترونیک ایران در زمینه تولیدات لوازم بسته‌بندی پکیج‌های آموزشی کار میکنه که اخیرا اقدام به کار آفرینی برای شما عزیزان کرده است. مشاغل ما 👇 شغل 1⃣ و 2⃣ تبلیغ لوازم تجهیزات بسته‌بندی با حقوق ماهیانه ۱ الی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن شغل 3⃣ مترجم با میانگین حقوق ۲۱۰ هزار تومن در روز شغل 4⃣ درج مطالب تبلیغاتی برای شرکت با حقوق ماهانه 2 تا 8 میلیون تومن ☑️ با امکان پرداخت حقوق بصورت روزانه شغل 5⃣ فروش محصولات با ۳ میلیون تومن حقوق در ماه (کمتر یا بیشتر بودن حقوق به کار شما بستگی داره؛ میانگین حقوق همکارانی رو عرض کردم که در این قسمت مشغول کارند.) ☑️ با امکان پرداخت حقوق بصورت روزانه شغل 6⃣ ادمین تلگرام با حقوق ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن شغل 7⃣ تایپیست با حداقل حقوق هفتگی ۸۰۰ هزار تومن شغل 8⃣ مربی/متصدی آموزش آنلاین و غیرحضوری با حقوق روزانه ۱۵۰ هزار تومن َی ضبط هر فایل‌ متفاوت و بین ۵ تا ۴۵ دقیقه می‌باشد. شغل 9⃣ دایرِکترِ اینستاگرام در اینستاگرام قابل انجام است که شما بنری که شرکت به شما میدهد رو برمیدارید و در دایرکت اشخاص در اینستاگرام ارسال میکنید. و در ازای هر بنری که به دایرکت اشخاص میفرستید بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ تومان داده میشود شغل🔟 گویندگی صوتی در این کار وظیفه اصلی شما تهیه فایل صوتی از متن است دستمزد تهیه هر فایل صوتی به طور متوسط مبلغ صد هزار تومان است زمان هر فایل صوتی به طور متوسط ۵ دقیقه است شغل1⃣1⃣ساخت شماره مجازی بینهایت شماره تولید کنید بینهایت شماره از شما خریداریم راحت ترین کار مجموعه با استفاده از یک برنامه که تمام اموزش های آن به شما داده میشود با دریافت حداقل حقوق ۵۰۰ الی ۴ میلیونی در هفته کار2️⃣1️⃣نگارش ساده یا دست نویسی شغل جدید شرکت در این کار به شما فایل صوتی داده می شود و شما باید مطالب و محتوای این فایل را به صورتی دستی با خودکار یا مداد یا قلم روی کاغذ بنویسید و عکس آن برای ما ارسال کنید یعنی باید دقیقا عین مطالب بنویسید دستمزد هر صفحه دست نویس شده حدود ۲۰۰ هزار تومان است - کارها با کامپیوتر یا لپ تاپ یا تبلت یا گوشی قابل انجام میباشند. - حقوق‌ها بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه است. - حداقل زمان 5 ساعت در روز در هرساعت از شبانه روز فعالیت کنید. * در صورت اضافه کاری و کار خوبتون امکان بیشتر شدن حقوق وجود دارد. ⁉️ با توجه به سابقه، مهارت و توانایی هاتون فکر می‌کنید در انجام کدوم شغل‌ها (حداکثر ۳شغل ) موفق تر باشید؟! - کارها با کامپیوتر یا لپ تاپ یا تبلت یا گوشی قابل انجام میباشند. - حقوق‌ها بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه است. - حداقل زمان 5 ساعت در روز در هرساعت از شبانه روز فعالیت کنید. * در صورت اضافه کاری و کار خوبتون امکان بیشتر شدن حقوق وجود دارد. ⁉️ با توجه به سابقه، مهارت و توانایی هاتون فکر می‌کنید در انجام کدوم شغل‌ها (حداکثر ۳شغل ) موفق تر باشید؟!
  • سیستان و بلوچستان ، سرباز
  • ۱۴۰۰/۰۴/۲۱

سایت کارجویان محلی است برای ارائه فرصت های شغلی ( آگهی استخدام ) در شهرهای مختلف کشور از جمله تهران ، اصفهان ، مشهد ، تبریز ، شیراز ، اهواز و ... که در گروه های شغلی مختلف مانند مالی و حسابداری ، مهندسی صنایع ، سخت افزار و شبکه ، نرم افزار و فناوری اطلاعات ( IT ) ، بازاریابی و فروش و ...

در کارجویان مشاغل بر اساس دسته بندی و نمایش ویژگیهای شغلی، بطور دقیق با تمام جزئیات درج می گردند. کارفرمایان با مراجعه به سایت و ایجاد آگهی استخدام، می توانند طبق فرمت از پیش تعیین شده اقدام به تکمیل فرمهای استخدام نمایند. ویژگی شاخص کارجویان، امکان لازم برای کارفرمایان، امکان درج آگهی دقیق با تمام مشخصات کارجوی ایده ال بوده، که مشخصات شغل و کارجوی درخواستی، بطور دقیق و با جزئیات در سایت درج می گردد. از اینرو افراد دارای شایستگی لازم برای این شغل، می توانند براحتی از وجود آن مطلع گردند. از طرف دیگر جویندگان کار بر اساس طبقه بندی مشاغل موجود در سایت این امکان را دارند که در بین جدیدترین آگهی های استخدام به جستجوی فرصت شغلی ایده‌آل خود بر اساس نوع شغل، محل کار، دسته بندی، گروه شغلی، عنوان شغلی، مهارت، و سایر جزییات دقیق آن بپردازند. سایت استخدامی کارجویان محلی برای ارتباط مستقیم کارفرما و جویندگان کار است. کاریابی و جستجوی شغل یکی از مهمترین نیازهای افراد برای کسب درآمد و گذران زندگیست. در سایت استخدامی کارجویان هم کارفرما و هم جویندگان کار، بطور موثر و کارآمد یکدیگر را ارزیابی نموده و بهترین فرد را در موقعیت شغلی درخواستی، انتخاب نمایند.

Page created in 0.231 seconds.